Autorius Tema: Problema su serveriais ir Monster tongue, nera kaikuriu ginklu  (Perskaityta 80 kartų)

žvaigždynas ir 1 Svečias peržiūri šią temą.

žvaigždynas

• Newbie
  • *
  • Registracijos Data: Mar 2017
  • Komentarai: 21
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 70.0.3538.110 Chrome 70.0.3538.110
  • Referrals: 0
    • Žiūrėti profilį
Sveiki žaizdamas serveriose neretai sutinku problema kai mane krauna į serverį, ir užsicrashina kf paleidžiu per nauja, bandau užeit ir rašo: Dublicated UID.
paprastai tai nutinka hard serverije bet pasitaiko ir HOE ir Suicidale.
Taip pat yra problema su petais užkelus monster tongue kartais Wave pradžioje užsicrashina Kf , unloadinus perka nekeliu monster tongue, crashu nesimato.
Crashinas net jeigu monster tongue yra pas kažką kitą, be to buvau mates kai užrasyta, kad petas yra sirena nors modeliukas clot cysto, ir elgesi taip pat kaip clot cystas (nerekia o tesiog muša kitus zedus).
Kai kurių ginklų nėra pas traderi pvz Zweihander aš jį galiu nusipirkt tik jeigu kitas žaidėjas kuris jį turi yra serveryje.
Iš anksto dėkoju už pagalbą.
« Paskutinį kartą redagavo: December 03, 2018, 19:13:33 PM | žvaigždynas »

Edvis :)

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Registracijos Data: Jun 2013
  • Komentarai: 464
  • Country: lt
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 71.0.3578.80 Chrome 71.0.3578.80
  • Referrals: 0
    • Žiūrėti profilį
Sveikas.
Duplicate UID nebeturetu jau mest, bent jau tvarkiau neseniai (2-3 sav atgal) ir nuo to laiko nei viena kart nemaciau, kad kam jungiantis butu tas error. Jei dar pasitaikys, praneskit.
Monster tongue pet siandien sutvarkiau, nebeturetu but problemu dabar del to. Visgi, jei kartais vel ta pastebesite, laukiu ziniu.
Viskas kas susije su ginklais yra naudojama default kol kas, del to taip ir yra. Kol kas taip ir bus palikta, bet ateityje tikriausiai bus padaryta, kad visi ginklai visada butu shop'e pirkt.