Bendri Forumai > Killing Floor Serveriai

Skundas

(1/1)

MsK:
Sveiki, pradėkim nuo to, jog lošiau HARD serveryje MercyIII mape. Buvo 3 wawe ir bėgau į tą namą, kol kažkas išsprogdino duris, na, o aš pagalvojau jog jeigu vienas išsprogdino antrų ir gi nebereikia, tad išsprogdinau ir likusias duris. Iš kart kažkoks tipas Rytis dėjo man kick, nors kažkas prieš tai ir gi buvo išbombinę duris, bet dėjo man vienam, parašiau jam: Dėkui. Tada prisistatė ir adminas Chariokas, kuris dėjo man ban'ą dėl to, neperspėjęs ir svarbiausia dėjo tik man, kas prieš tai bombino jam nedėjo. Tad nežinau, pasirūpinkit Jūs serverio adminais, nes susėdę kažkokie trylikamečiai nolaiferistai prie kompo ir deda banus for free.

Akm3:
Sako trylikameciai,pats atsirado vyras,brolio paprasiai kad parasytu taisiklingai(nevisai) ir vsk.Priciom jei 1 duru nebera kodel turi kitas sprogdint ? ko jos tau trugdo ?,jei eis zedai tai eis pro vienas,gal su bersu kazkas dauzys i kitas weldins,nesuprasi tu vaiku.  :)

Chariokas:
visu 1 pats esi 14 metu visu
visu 2 visas duris tu sprogdinai
visu 3 adminai imami nuo 17 metu
ir visu 4 stai SS http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/446203775169423187/E0F1F019A5CFFBAB64A6B477819D5F6DE3830500/
LOCK.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version