Autorius Tema: Žemėlapis - de_azara_final  (Perskaityta 4827 kartų)

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūri šią temą.

sOt

• Newbie
  • *
  • Registracijos Data: Oct 2008
  • Komentarai: 26
  • Country: 00
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 38.0.2125.101 Chrome 38.0.2125.101
  • Referrals: 0
    • Žiūrėti profilį
Žemėlapis - de_azara_final
« : October 21, 2014, 18:05:13 PM »
Sveiki, esu The sOt^ - Counter-Strike 1.6 žemėlapių kūrėjas. Norėčiau jums pristatyti savo naujausią kurtą žemėlapį - de_azara_final

Trumpai apie žemėlapį;

Žemėlapis buvo pradėtas kurti 2013 metų žiemos pradžioje. Nors žemėlapis jau buvo baigtas iki naujųjų metų, bet išleistas tik 2013metų Liepos mėnesį. Tad šis žėmėlpis buvo tik vieno A planto žemėlapis. Šis žemėlapis buvo puikiai subalansuotas abiems komandoms. CT's turi daug galimų pozicijų, bet T's turi taip pat gerų šturmavimo taktikų.
 Na, ir šis žemėlapis susilaukė labai daug teigiamų vertinimų iš detalumo, išvaizdos ir žinoma žaidimo kriterijų, kad šis žemėlapis būtinai turėjo būti sukurtas pilnai, su dviejais plantais. Tad šis žemėlapis buvo pradėtas Rugsėjo pabaigoje, o baigtas Spalio 19 dieną. Galbūt žemėlapis buvo baigtas greitai, bet tikrai gerai.

Kalbant apie B plantą;
 B plantai kaip ir visuose profesionaliuose žemėlapiuose, T's komandą, turi turėti šturmavimo pranašumą. Tad, nors B plantas yra CT's gynybai lengvas, tačiau jiems reikės spėti užsiimti pozicijas, norint tinkamai apsiginti.

Kalbant apie žemėlapio kūrimą;
 Nors žemėlapis mano akimis buvo kuriamas pagal de_dust2 žemėlapį, žaidėjai šiame žemėlapyje tikrai negalėtų jaustis kaip de_dust2 žemėlapyje. Ištikro, panaudojau de_dust2 žemėlapį kaip žemėlapio išdėstymą - Plantai, startavimo vietos. Bet visi praėjimai, dizainas yra visiškai nauja mintis.

Žemėlapio informaciją;
 Visą šio žemėlapio informaciją, nuotraukas, atsisiuntimo nuoradas, rasite šioje nuoradoje ------> http://cs.gamebanana.com/maps/183219

Tad, labai ačiū visiems sumaniems žmonėms, už jūsų nuomones, peržiūrėjimą bei komentarus. Man būtina išgirsti jūsų komentarus, su pagirimais/trūkūmais, nes man kaip žemėlapių kūrėjai, reikia žinoti kas jums patinka, o kas galbūt ne, kad kuriant ateityje - turėčiau ko daugiau pliusų, sukuti jums mėgstamus žemėlapius.

Tad, labai ačiū visiems jums už palaikymą, ir galbūt ateityje susimatysime su kitais žemėlapiais ;)