Rodyti Komentarus

Šioje Skiltyje Jūs galite matyti visus šio Vartotojo komentarus. Komentarai Jums neprieinamuose Forumo temose nėra vaizduojami.


Temos - Swer

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9]
121
Pokalbiai Apie Viską / MOD.Lt fan, MOD.Lt admin lipdukai !!!
« : September 20, 2009, 13:49:19 PM »
Sveiki, mum kilo tokia ideja,ar noretumete, kad pagamintume tokius lipdukus,ant masinu,ant marskineliu,ant puodeliu, kupriniu ir t.t.,ar butu norinciu isigyt toki lipduka? Mes su Pamaliska pirmi kurie ant masinu izklijuotume tokiu lipdukus :)

122

  Sveiki visi mūsų tinklapio svečiai bei nuolatiniai lankytojai. Jau ilgą laiką nebuvo tokios lauktos naujienos, tiesiog nebuvo poreikio tam. Tačiau dabar, kai atnaujinome administratorių gretas, norime duoti pasireikšti ir kitiems žaidėjams, - galimybė prisidėti prie projekto žaidimo serverių veiklos gerinimo,t.y. tvarkos ir švaraus žaidimo užtikrinimo žaidimo metu.
  Yra keli pagrindiniai reikalavimai, be kurių mes neįsivaizduojame administratoriaus mūsų serveriuose:

REIKALAVIMAI
 • Amžius: 17+
 • Draugiškumas
 • Pagarba kitiems žaidėjams
 • Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas

MES SIŪLOME
 • Išskirtinė padėtis serveriuose (VIP statusas: rezervuota vieta serveryje, spec apranga/skinas)
 • Galimybė įtakoti prižiūrimo serverio raidą bei konfiguraciją
 • Specialus statusas projekto Internetiniame portale
 • Nauja patirtis

  Norėdami tapti mūsų kolektyvo nariu, Jūs turėsite visų pirma užpildyti žemiau pateiktą anketą ir jeigu būsite atrinktas/a, susisieksime su jumis forumo privačios žinutės pagalba. Atranka bus baigta rugsėjo 20d. 24h. Atrinkti kandidatai bus paskelbti kelių dienų bėgyje pasibaigus atrankos terminui. Serverius galima nurodyti kelis, tačia turiu pasakyti, kad vienuose serveriuose reikia daugiau administratorių, negu kituose.
Prašau pateikti tik anketas, jokių aptarimų. Betkokie komentarai, išskyrus anketų pateikimą, bus trinami.

SERVERIŲ SĄRAŠAS
 • cs.mod.lt - CS Mega MOD LT ELITE (www.mod.lt)
 • gg.mod.lt - CS GunGame ELITE MOD LT (www.mod.lt)
 • zp.mod.lt - CS Zombie Plague EXTRA MOD LT (www.mod.lt)
 • dr.mod.lt - CS DeathRun Respawn TEST MOD Lt (www.mod.lt)


ANKETA
 • Vardas:
 • CS nikas:
 • Ar turite STEAM(Legalu CS(Privalumas)):
 • Amžius:
 • Miestas:
 • Motyvai (kodėl norite tapti serverio administratoriumi):
 • CS patirtis:
 • Nuo kada žaidžiate MOD.Lt serveriuose:
 • Ar mokate naudotis admin komandomis ir amxbans:
 • Kuriame serveryje norėtumėte būti administratoriumi:

Rašykit tikrą savo amžių, nes tikrinsim!!!

123

  Sveiki Visi. Norime Jus informuoti apie tai, kad Paintball+GunGame neprigijo žaidejų gretose, ir buvo menkai lankomas žaidėjų. Nutarėme paleisti serverį su DeathRun modu. Serveris pasiekiamas kaip senu pb.mod.lt:27015, taip ir nauju adresu dr.mod.lt:27015. Serveryje įdėta nemažai nematytų žemėlapių, įdėtas parašiutas, kuris padės nuskristi ne taip greitai miriop :) ,bei respawn, žaidėjai atgyja po mirties kas 10 sekundžių. Maloniai visus kviečiame išbandyti šį naują serverį, padėti ištaisyti klaidas, galite siūlyti ir žemėlapius, arba prašyti išimti nereikalingus, sunkius. Gero visiem žaidimo ir ačiū už dėmesį

!!! ATNAUJINTA 2009 08 31!!!
  Idėjau dar 3 gerus žemėlapius: deathrun_midnight_beta3, deathrun_evolution, deathrun_fdust_efinal. Lyg ir ištaisyti bugai. Greitu laiku atsiras privilegijos VIP nariams, sekit naujienas. Sekmės

!!! ATNAUJINTA 2009 09 06!!!
  Atsižvelgdamas į žaidėjų norus, įdėjau 4 naujus žemėlapius: deathrun_countryside_final, deathrun_dust2009, deathrun_office_beta, deathrun_traphall. Gero žaidimo.

!!! ATNAUJINTA 2009 09 07 21h!!!
  Idėjau: deathrun_island_2, deathrun_easy_professional_xXx, deathrun_together žemėlapius. Dėkui Throw už deathrun_4life_rmk, deathrun_roadoffear_v6, kuriuos irgi įdėjau . Įšėmiau deathrun_projetocs dėl bugų, bei deathrun_luxus_n1, per lėtas žemėlapis.

!!! ATNAUJINTA 2009 09 08 22h!!!
  Idėjau 6 naujus žemėlapius ir turbūt kolkas apsiraminsiu, nes tikrai įdėta nemažai jų. Šiandien įdėjau šiuos map'us: deathrun_air_beta6, deathrun_flugsmella_fixed, deathrun_junbee_beta3, deathrun_simpsons, deathrun_kolor_v2, dar pakeičiau deathrun_roadoffear_v6, kurį vakar buvau įdėjas į deathrun_roadoffear_final, be to, kaip bebūtu gaila, įšėmiau deathrun_trapstreet žemėlapį dėl bugo :(. Sekmės, gero žaidimo ir laukit kitų DR serverio atnaujinimų. :)

124
Ką manote,ar verta gražinti MyAC anticheatą į mod serverius?

125
Naujienos / Vietoj Paintball, Paintball + Gungame
« : May 30, 2009, 15:13:21 PM »

Skubu pranesti, kad vietoj Paintball serverio paleidau Paintball + Gungame serveri, ziuresim kas is viso to iseis.  :drinks: Jei yra kokiu minciu del serverio, ka dadet, ka pakeist, rasome temoje. Serverio adresas pb.mod.lt:27015. Smagaus zaidimo ;)  :yahoo:

126
Naujienos / Priminimas: Merginų 1 prieš 1 turnyras
« : May 24, 2009, 14:32:24 PM »

 Prieš gerą mėnesį pagrindiniuose Lietuvos kompiuterinių žaidimų ir elektroninio sporto portaluose pasirodė informacija apie pirmąjį Lietuvoje rengiamą merginų „Counter-Strike 1.6“ žaidimo turnyrą. Tuomet buvo skelbiama, kad renginys prasidės gegužės mėnesio vidurį, tačiau data buvo pernešta ir projektas įvyks šio mėnesio paskutinįjį savaitgalį – gegužės 30-31 dienomis.

 Taisyklės ir formatas nepasikeitė, žaidėjos varžysis vieną prieš kitą ne komandiniame, o soliniame turnyre – 1 prieš 1. Šiuo metu norą dalyvauti pareiškė 15 panelių, tačiau dalyvių skaičius dar nėra galutinis. Anketas galite siųsti iki penktadienio 18 val.

 Primename, jog į šį renginį gali registruotis tik merginos. Norint, jog žiūrovai bei dalyviai į turnyrą žiūrėtų, kuo rimčiau - legalios Counter-Strike versijos turėjimas yra būtinas. Be abejo norint patekti į turnyrą, žaidėjoms teks užpildyti specialios formos anketą, kurioje turėsite nurodyti būtiniausius punktus, jog renginio administratoriai galėtų labiau susipažinti su kandidate. Užpildyta anketą privalote nusiųsti į šį elektroninį paštą: akva@nafik.lt.

Anketoje būtina nurodyti šiuos punktus:

 • Vardas, Pavardė
 • Nick slapyvardis
 • Amžius
 • Miestas
 • Telefono numeris
 • SkypeID
 • Patirtis žaidime
 • Įdėti savo nuotrauką
 • Papildoma informacija...

 Galima nė neabejoti, jog Lietuvos laukia tikrai nuostabus renginys. Turnyro dalyviai viešai bus pristatyti, maždaug savaitę prieš renginio startą. Nors čia ir pirmasis tokio tipo turnyras, tačiau tikimasi, jog susilauksime didelio aktyvumo iš merginų pusės, nes laimėtoja bus tikrai neužmiršta - viena populiariausių pasaulio geimerių kompanijų "SteelSeries" įsteigs tiesiog nepakartojamą prizą - SteelSeries iron.lady Siberia Full-size Headset (informacija) ausines už puikų pasirodymą žaidime! Be viso to, [lt] Femina merginos akylai stebės visą turnyro eigą ir gale jo bus atrinkta, jų nuomone, geriausiai pasirodžiusi žaidėja, kuri taip pat gaus pasiūlymą pilnai užpildyti Femina komandos gretas!


127
Naujienos / Merginų 1x1 Counter-strike Online turnyras
« : April 22, 2009, 21:26:46 PM »

 Po itin ilgos pertraukos, pagaliau atsidaro naujienų maratonas iš mūsų dailiosios lyties pusės. Taip, jūs viską supratote teisingai, aš kalbu apie merginas. Nė kiek neabejoju, jog perskaitę šios naujienos antraštę sukluso visi Counter-strike žaidėjai, nes kaip jau minėjau, čia kalba eis ne apie kasdieninius vaikinų turnyrus. Vienintelė aktyvi Lietuvos merginų ekipa  Femina pagaliau ėmėsi reikalo ir skelbia pirmąjį Lietuvos istorijoje Merginų 1x1 Counter-strike Online turnyrą, kuriame savo jėgas galės išbandyti betkuri lietuvaitė, žaidžianti jau nuo senų laikų vaikinų pamėgtą žaidimą - Counter-strike 1.6

 Turnyro pradžia prognozuojama maždaug gegužės mėnesio viduryje, tad merginos turi pakankamai laiko viskam apgalvoti. Kolkas turnyro sistema dar nežinoma, nes nėra aišku, kiek dalyvių sumanys sudalyvauti renginyje, tačiau yra aiškiai pabrėžiama, jog į turnyrą turi užsiregistruoti minimaliai dešimt žaidėjų, nes kitu atveju renginys bus oficialiai atšaukiamas. Registracijos startas skelbiamas jau nuo šios akimirkos, o ši uždaryta bus gegužės 16 dieną (data gali kisti). Kadangi čia bus pirmasis merginų turnyras, tai manoma, jog sulauksime daugybę žiūrovų. Apibendrinus išvadas buvo nuspręsta, jog nevalia nuskriausti smalsuolių ir ta proga, kovas bus galima stebėti HLTV bei ScoreBot'ų pagalba.

 Primename, jog į šį renginį gali registruotis tik merginos. Norint pritraukti, kuo daugiau dalyvių, legalios Counter-strike versijos tūrėjimas yra nebūtinas. Beabejo norint patekti į turnyrą, žaidėjoms teks užpildyti specialios formos anketą, kurioje turėsite nurodyti būtiniausius punktus, jog renginio administratoriai galėtų labiau susipažinti su kandidate. Užpildyta anketą privalote nusiųsti į šį elektroninį paštą: akva@nafik.lt

 Anketoje būtina nurodyti šiuos punktus:

 • Vardas, Pavardė
 • Nick slapyvardis
 • Amžius
 • Miestas
 • Telefono numeris
 • SkypeID
 • Patirtis žaidime
 • Įdėti savo nuotrauką
 • Papildoma informacija...

 Galima nė neabejoti, jog Lietuvos laukia tikrai nuostabus renginys. Turnyro dalyviai viešai bus pristatyti, maždaug savaitę prieš renginio startą. Nors čia ir pirmasis tokio tipo turnyras, tačiau tikimasi, jog susilauksime didelio aktyvumo iš merginų pusės, nes laimėtoja bus tikrai neužmiršta - viena populiariausių pasaulio geimerių kompanijų "SteelSeries" įsteigs tiesiog nepakartojamą prizą - SteelSeries iron.lady Siberia Full-size Headset (informacija su nuotrauka) ausines už puikų pasirodymą žaidime! Be viso to, Femina merginos akylai stebės visą turnyro eigą ir gale jo bus atrinkta, jų nuomone, geriausiai pasirodžiusi žaidėja, kuri taip pat gaus pasiūlymą pilnai užpildyti Femina komandos gretas!

128
Naujienos / MOD.Lt vėl startuoja Gather žaidimai
« : March 08, 2009, 11:25:29 AM »

Sveiki Mod.lt žaidėjai. Šiandien norime jus nudžiuginti, kad mūsų projektas nestovi vietoje ir todėl nusprendėme tai įrodyti ir pradėti rengti gather kovas.
Viskas vyks mūsų mIRC kanale #Mod, į kurį galite prisijungti per bet kurį Aitvaro tinkle esantį serverį (pvz. Irc.data.lt). Kolkas projektui yra skirti du serveriai: 212.59.22.143:27020 ir 212.59.22.143:27021, o pačioms gather kovoms rengti naudosimės joo.lt projekto teikiamu botu.
Daugiau apie tai, kaip vyksta gather kovos:
Viskas vyksta panašiai kaip 5x5 Clan Match kovos. Tik viskas prasideda mIRC kanale. Gather administratorius pradeda žaidimą kanale, o žaidėjai rašo „add“ tam, kad administratorius suprastu, jog norite žaisti. Šiuo būdu surenkami 10 žaidėjų ir gather botas kiekvienam iš jų nusiunčia informaciją su serverio IP adresu ir slaptažodžiu. Žaidėjai prisijungę į serverį pasirenka norimą komandą (CT ar T). Tada administratorius padaro 3 restartus ir prasideda LIVE žaidimas. CT dažniausiai ginasi 3 A bazėje ir 2 B bazėje, o T puola susitartą bazę. Pirmoji pusė žaidžiama iki 15 raundų ir tada apsikeičiama komandomis, ir žaidžiama iki 16 laimėtų raundų.
Taip pat ieškomi rimti žmonės, kurie norėtų rengti gather kovas. Dėl daugiau informacijos kreipkitės į Almighty (mIRC tinkle).

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9]